گزارش تصویری از منطقه گردشگری قطری

امامزاده محمد سراوين قطري يکي از فرزندان امام موسي الکاظم (ع) و برادر امام هشتم ما شيعيان آقا علي ابن موسي الرضا (ع) ميباشد، اين امامزاده در محيطي آرام و فوق العاده عالي از نظر آب و هوايي قرار گرفته است که زائران و گردشگران بسیاری همه روزه از اين مکان مذهبي ديدن به عمل مي آورند.
امامزاده محمد سراوين ابن موسي ابن جعفر با توجه به محبوبيت و مقبوليتي كه در بين مردم منطقه و استانهاي شمالي دارد بطور پيوسطه و مستمر پذيراي زائران شيفته خاندان نبوت و امامت ميباشد بطوري كه در برخي از ماه هاي سرد سال نيز علی رغم شرايط سخت و راه نامناسب زائران خود را دارد.

مامزاده محمد سراوين قطري يکي از فرزندان امام موسي الکاظم (ع) و برادر امام هشتم ما شيعيان آقا علي ابن موسي الرضا (ع) ميباشد، اين امامزاده در محيطي آرام و فوق العاده عالي از نظر آب و هوايي قرار گرفته است که زائران و گردشگران بسیاری همه روزه از اين مکان مذهبي ديدن به عمل مي آورند.
امامزاده محمد سراوين ابن موسي ابن جعفر با توجه به محبوبيت و مقبوليتي كه در بين مردم منطقه و استانهاي شمالي دارد بطور پيوسطه و مستمر پذيراي زائران شيفته خاندان نبوت و امامت ميباشد بطوري كه در برخي از ماه هاي سرد سال نيز علی رغم شرايط سخت و راه نامناسب زائران خود را دارد.با توجه به موقعيت زيباي منطقه قطري روزهاي آخر هفته و تعطيلات ميعادگاه اكثر مردم شهرستان ميباشد . روستای گردشگری ابر و منطقه قطري از زيباترين نقاط كوهستاني بخش بسطام محسوب ميگردند كه وجود امامزاده محمد سراوين در قطري و وجود جنگل زيبا و خيال انگيز ابر در ارتفاعات روستاي ابر از جمله بهانه هاي سفر گردشگران به استان سمنان هستند.بر اساس آمار محلي در سال 1385 بالغ بر 35000 گردشگر به زيارت امامزاده محمد سراوين و گردش در منطقه قطري آمدند.

بهار دلکش شما را به دیدن گزارش تصویری از منطقه قطری دعوت می نماید.

یکشنبه 15 شهريور 1394

نظر ارزشمند شما

ایمیل شما محفوظ است