به همت بهار دلکش صورت گرفت ؛ انتشار خبر فعالیت ترکیه برای مصادره خرقانی + تصویر

موضوع مصادره خرقانی و یا هر موضوع از این دست ، موضوعی ست که نمی توان و نباید با دید جناحی و قومی بدان نگریست . انتظار نگارنده این بود که حداقل در سطح شهرستان ، موج خبری این قضیه شکل بگیرد . اما به غیر از چند وبسایت همچون پایگاه خبری بسطام نیوز ، پایگاه دیگری این قضیه را دنبال نکرد . اوج شگفتی بنده آنجا شکل گرفت که وبسایت نزدیک به نماینده شهرستان ، به این خبر بی توجهی نمود و حتی آن را حد انتشار خبر زلزله 3.5 ریشتری اخیر قابل ندانست . وبسایتی که سنگ شاهوار متحد را به سینه میزند…

به همت بهار دلکش ، وبسایت خبرگذاری تابناک ، اقدام به انتشار خبر مصادره خرقانی توسط ترکیه نمود.

با تلاش و پیگیری بهار دلکش، خبر تلاش مسئولین ترکیه برای مصادره عارف یگانه ایرانی ، ابوالحسن خرقانی ، در خط خبری خبرگزاری تابناک قرار گرفت . خبرگزاری تابناک ، وابسته به سردار محسن رضایی از پربازدیدترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی می باشد که طبق رتبه بندی وبسایت جهانی Alexa دومین خبرگزاری و نوزدهمین وبسایت پربازدید کاربران ایرانی فضای مجازی است.

پ . ن :

موضوع مصادره خرقانی و یا هر موضوع از این دست ، موضوعی ست که نمی توان و نباید با دید جناحی و قومی بدان نگریست . انتظار نگارنده این بود که حداقل در سطح شهرستان ، موج خبری این قضیه شکل بگیرد . اما به غیر از چند وبسایت همچون پایگاه خبری بسطام نیوز ، پایگاه دیگری این قضیه را دنبال نکرد . اوج شگفتی بنده آنجا شکل گرفت که وبسایت نزدیک به نماینده شهرستان ، به این خبر بی توجهی نمود و حتی آن را حد انتشار خبر زلزله 3.5 ریشتری اخیر قابل ندانست . وبسایتی که سنگ شاهوار متحد را به سینه میزند و برای یک انحراف خبر کوچک توسط مرکز نشینان استان جنجال به پا میکند اما از کنار تحریف تاریخ به راحتی میگذرد . انتظار ما از دوستان نزدیک به دکتر کاظم جلالی ، بالاتر از این بود . دوستانی که بخاطر مخابره زلزله شاهرود در اخبار سراسری تحت عنوان زلزله سمنان ، زلزله عظیمی به پا کردند .

در این میان ، حمایت ها دوستان و بی تفاوتی غوغا سالاران از یاد نمیرود . قطعا در خاطر اینجانب خواهد ماند که برخی از دوستان وقتی پای میراث عظیم عرفانی و گردشگری در میان آمد چشم بر اختلافات بستند و حمایتشان را دریغ نکردند و برخی از مدعیان فقط نظاره گر بودند .

پ . ن .2: داستان ما و اداره میراث فرهنگی شاهرود نیز مثنوی طولانی ست . فقط امیدوارم دوستان بعدا از بی خیالی خود پشیمان نشوند.

تاریخ : چهارشنبه 11 شهريور 1394

نظر ارزشمند شما

ایمیل شما محفوظ است